Det här är vi på Wohlins

Från att ha varit ett rent familjeföretag har vi idag vuxit till en härlig skara med människor från olika hörn av världen. Vi håller huvudet kallt och fixar allt, så att säga.

Rolf Frid

VD

Effektiv koordinator och humoristisk allround-fixare som hittar pulsen i alla uppdrag.

+46(0)705-94 10 20
rolf@wohlins.se

Roger Wohlin

Transportchef

Överrumplande effektiv – löser både logistikknutar och knepiga situationer.

+46(0)709-76 34 80
roger@wohlins.se

Tomas Wohlin

Lagerchef

Superproffsig logistikjonglör, suveränt lösningsorienterad och pålitlig i alla väder

+46(0)709-76 34 82
tomas@wohlins.se

Mattias Edwardsson

Produktionschef

Orädd organisatör som kirrar det mesta och är iskall i alla lägen.

+46(0)35-18 04 87
edward@wohlins.se

Louise Elmgren

Transport- och logistikadministration

Kontorets superhjälte med überkoll på allt och alla.

+46(0)35-18 04 85
louise@wohlins.se

Sam Atwa

Teknisk chef

Problemlösare av rang – älskar svåra uppgifter, länkar kulturer och åtgärdar utmaningar.

+46(0)35-280 39 89
sam@wohlins.se

Tomas Weiskog

Lageradministration

Driven lager-/IT-/logistikentusiast och innovativ lösningskreatör.

+46(0)35-18 04 88
tomas.weiskog@wohlins.se

Hör gärna av dig

För information om hur vi behandlar dina personuppgifter, läs mer här. Den här sidan är skyddad av reCAPTCHA; Googles Privacy Policy samt Terms of Service tillämpas.

Här finns vi

Wohlins Fryshus Logistik AB
Remvägen 6
302 62 Halmstad

+46(0)35-18 04 80
info@wohlins.se

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Vi använder cookies för att ge dig en bättre användarupplevelse. Läs mer

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close